ТВІЙ
ЗАПАС
ПОТУЖНОСТІ

Аерозолі brexol®

Мультиспрей

Багатофункціональне аерозольне мастило

Очищувач гальм

Засіб для очищення металевих компонентів гальмівних механізмів

Швидкий старт

Аерозоль для полегшення запуску двигуна при низькій температурі

Очищувач нагару

Засіб для очищення компонентів двигуна від нагару і сажі

Засіб для видалення іржі

Розчинник іржі з проникаючим ефектом

 • Multi spray BR-40
 • Brake cleaner
 • Starting fluid
 • Engine carb cleaner
 • Rust remover

Starting fluid
brx-061n

Аерозольний засіб для полегшення пуску двигуна взимку

Засіб призначений для легкого і швидкого запуску двигуна в морозну погоду або після тривалого простою автомобіля. Підходить для всіх типів чотирьох- і двотактних бензинових і дизельних двигунів, в тому числі роторно-поршневих.
Застосовується в легкових і вантажних автомобілях, автобусах, мотоциклах, човнових двигунах, будівельній техніці, тракторах та інших транспортних засобах. Особливо рекомендується для застосування в таких агрегатах, як газонокосарки, снігоприбиральні машини, бензопили, водяні насоси, а також в портативних пересувних агрегатах усіх типів.

550 мл

Brake cleaner
brx-060n

Аерозольний засіб для очищення гальмівних компонентів

Аерозольний очищувач гальм призначений для глибокого очищення металевих поверхонь від всіляких забруднень, в тому числі технологічних рідин, масел, смолистих відкладень, пилу і бруду. Засіб використовується для знежирення нових гальмівних дисків перед установкою, видалення старого мастила з направляючих пальців гальмівних механізмів, чищення тримачів гальмівних колодок та інших компонентів гальмівної системи.
Даний засіб для чищення створено з урахуванням зручності використання - інноваційний розпилювач може працювати в будь-якому положенні, дозволяючи очищати важкодоступні місця, а балон має оптимальний об'єм. Унікальний склад очищувача не містить небезпечних для людини сполук і не пошкоджує гумові та пластикові елементи, ефективно і якісно видаляючи всі можливі забруднення.

550 мл

Multi spray BR-40
br-40n

Універсальне проникаюче мастило

Багатофункціональне проникаюче мастило призначене для змащення різних компонентів, звільнення заклинилих, замерзлих і прикипілих деталей, витіснення вологи і захисту поверхонь від корозії, а також для очищення від клею, бітумних плям, жиру, слідів жуйки, смоли, соків, сажі і нагару. Ідеально підходить для розморожування замків та інших механізмів. Ефективна формула не містить силікону, гасу, води, воску, графіту, фреонів (хлорфторвуглеців) і шкідливих для здоров'я людини речовин. Засіб безпечний для металу, гуми, дерева, пластика. Його можна наносити на пофарбовані металеві поверхні без будь-якої шкоди для фарби. Інноваційний розпилювач може працювати в будь-якому положенні, дозволяючи очищати важкодоступні місця.

550 мл

Engine carb cleaner
brx-069n

Аерозольний засіб для видалення нагару

Засіб забезпечує ефективну очистку карбюратора, дросельної заслінки, турбокомпресора, впускних клапанів і інших компонентів впускного тракту двигуна від нагару. Усуває забруднення і відкладення на корпусі, в жиклерах, отворах і інших важкодоступних місцях. В рівній мірі застосовний для всіх дво- і чотиритактних бензинових двигунів, як з каталізатором, так і без нього. Забезпечує оптимальні характеристики холостого ходу і витрати палива, підвищує ефективність карбюратора і нормалізує вміст шкідливих викидів у вихлопних газах.  
В побутових цілях може використовуватися для чищення духовок, грилів, мангалів.  
Перед застосуванням необхідно ретельно струсити вміст балона, після чого зняти повітряний фільтр і розпорошити аерозоль в повітрозабірник. Запустивши двигун на холостому ході, потрібно додатково подати засіб в повітрозабірник і кілька разів натиснути на педаль газу, щоб забезпечити хороше продування впускних каналів двигуна.

550 мл

Rust remover
brx-2012n

Аерозольний засіб для видалення іржі

При розпилюванні на поверхні деталей даний засіб створює ефект "холодного шоку", в результаті якого в іржі з'являються мікротріщини і активний розчинювальний склад ефективно проникає навіть в самі вузькі зазори між приіржавілими частинами. Змащувальні складові аерозолю сприяють зниженню тертя і забезпечують подальший захист поверхонь від корозії. Засіб не чинить негативного впливу на пластикові, лакофарбові та металеві поверхні. Інноваційний розпилювач може працювати в будь-якому положенні, дозволяючи очищати важкодоступні місця.

550 мл

підбір моторної оливи згідно моделі автомобіля

новинарня

Розширення асортименту BREXOL® в Україні

Наш сайт оновився, слідуючи за розширенням асортименту продукції BREXOL®.

Нова лінійка малозольних олив BREXOL Ultra Plus GN

Зустрічайте нову лінійку малозольних моторних олив для сучасних дизельних двигунів, оснащених фільтрами сажі, або бензинових з каталітичними нейтралізаторами.

Як самостійно замінити моторну оливу?

Від своєчасної заміни моторної оливи в значній мірі залежить надійність роботи і термін служби двигуна вашого автомобіля. Для виконання цієї сервісної процедури зовсім не обов'язково їхати на СТО, адже вона цілком під силу будь-якому водієві.

Споживачі країн Східної Європи рухаються в бік олив більш високої якості

Президент Європейської асоціації виробників мастильних матеріалів Валентина Серра-Холм дала оцінку ключовим тенденціям в галузі базових масел і мастил.

Переваги синтетичних моторних олив

Більшість автовласників знають, що синтетична моторна олива краще мінеральної. Але в чому саме полягають його переваги, можуть відповісти не всі.

Продукція Brexol® сертифікована в Україні

Всі оливи Brexol® пройшли сертифікацію на відповідність допускам. Тепер якість підтверджено державним сертифікатом.

Brexol® в Україні

Зустрічайте моторні, трансмісійні та гідравлічні оливи Brexol® на ринку України.

Розширення асортименту BREXOL® в Україні

Відтепер ми раді представити вам увесь асортимент продукції BREXOL®, присутній на території України. Крім високоякісних автомобільних олив, компанія пропонує не менш якісні технічні та експлуатаційні рідини, а також автохімію, яка в значній мірі полегшує обслуговування і експлуатацію автомобіля. Обирайте для вашого автомобіля тільки краще!

Нова лінійка малозольних олив BREXOL Ultra Plus GN

З 2011 року всі автомобільні дизельні двигуни в обов'язковому порядку оснащуються фільтрами сажі, а сама технологія сажового очищення з'явилася набагато раніше. У різних виробників фільтр сажі може мати різні позначення (DPF, FAP, RPF), але у всіх випадках мається на увазі один і той самий пристрій, призначений для очищення вихлопних газів від екологічно шкідливих сажових домішок.

Принцип роботи сажового фільтра полягає в тому, що частинки сажі, що залишаються після згорання дизпалива, уловлюються фільтром при проходженні через нього вихлопних газів. Скупчені частинки періодично випалюються з фільтра при так званій регенерації, в результаті чого пристрій самоочищується. Однак, в сажовому фільтрі залишається неспалима зола, яка з часом накопичується і закупорює пори фільтра, в результаті чого він приходить в непридатність і вимагає заміни.

Крім якості дизпалива, на робочий стан сажового фільтра великий вплив робить склад моторної оливи, яка повинно підходити не тільки для самого двигуна, а й для його сажового фільтра. Спеціально для дизельних двигунів з системою сажового очищення (а також бензинових з каталітичними нейтралізаторами) було створено моторну оливу за технологією «Low SAPS» з мінімальним вмістом сульфатної золи, фосфорних і сірчаних сполук. BREXOL пропонує цілу лінійку малозольних моторних олив - Ultra Plus GN. Завдяки інноваційним технологіям, присадки, що входять до складу малозольної оливи, забезпечують ефективний і надійний захист двигуна, нічим не поступаючись полнозольним оливам.

Використовуйте тільки якісну моторну оливу, і ваш автомобіль служитиме довго! Необхідно пам'ятати, що додавання будь-яких інших присадок (що продаються в магазинах) в малозольні оливи заборонено! Це призводить до збільшення зольності і втрати малозольних властивостей.

Як самостійно замінити моторну оливу?

Як правило, в сучасних автомобілях моторну оливу слід міняти кожні 10~15 тис. км або один раз на рік. Робиться це так:

 • Заздалегідь підготуйте нові моторну оливу і оливний фільтр — вони замінюються одночасно. Підібрати відповідний фільтр вам допоможуть в будь-якому магазині автозапчастин.
 • Перш ніж починати заміну оливи, дайте двигуну попрацювати протягом декількох хвилин, щоб підняти випали в осад забруднення і полегшити злив. Не заводьте двигун надовго, інакше ви ризикуєте обпектися гарячими деталями двигуна. Обов'язково заглушіть двигун, перш ніж продовжити.
 • Знайдіть зливну пробку — це великий болт або гайка в нижній частині двигуна. Можливо, вам доведеться повзти під автівкою, щоб дістатися до неї. Помістіть під двигун досить велику ємність, після чого викрутіть пробку. Олива почне швидко стікати в підготовлену тару. Щоб олива стікала ще швидше, відкрийте капот і видаліть кришку заправного отвору, розташовану у верхній частині двигуна.
 • Знайдіть на двигуні старий оливний фільтр і викрутіть його проти годинникової стрілки. Злийте оливу з фільтра і загорніть його в газету, після чого приберіть для подальшої утилізації.
 • Візьміть новий оливний фільтр і акуратно заповніть його чистою моторною оливою, після чого вручну вкрутіть його до упору.
 • Переконавшись, що олива повністю зтікла з двигуна, протріть навколо зливного отвору ганчіркою. Замініть прокладку зливної пробки новою і надійно вкрутіть пробку на місце.
 • Залийте приблизно літр чистої моторної оливи в заправну горловину в верхній частині двигуна. Встановіть заправну кришку і запустіть двигун. Перевірте наявність витоків оливи навколо оливного фільтра і пробки зливного отвору.
 • Зупиніть двигун і дайте йому охолонути протягом 10 хвилин. Вийміть оливний щуп (довгий стрижень з кільцем на кінці, розташований збоку двигуна). Начисто протріть щуп ганчіркою, після чого вставте на місце до упору. Знову витягніть і перевірте рівень оливи. Доливайте чисту оливу в двигун, поки рівень не досягне верхньої мітки на щупі ( «MAX» або «FULL»).
 • Заміна оливи завершена. Проїхавши на машині деяку відстань, на всяк випадок знову перевірте наявність витоків і рівень оливи в двигуні.

Споживачі країн Східної Європи рухаються в бік олив більш високої якості

Відповідаючи на питання журналістів, президент UEIL Валентина Серра-Холм висловила думку, що одним із ключових викликів в індустрії мастильних матеріалів в найближчому майбутньому стане впровадження більш жорстких норм регулювання по стандарту REACH (Регулювання використання, реєстрації та оцінки хімічних матеріалів Європейського союзу), які вже введені в Туреччині та Південній Кореї, а незабаром будуть прийняті в ряді інших країн. Іншою важливою тенденцією на думку фахівця є триваючий рух в бік більш високих вимог до якості в сегменті індустріальних і моторних масел з боку європейських споживачів, в тому числі країн Східної Європи.

В цілому, складаються умови сприятливі для виробників мастильних матеріалів, продукція яких відповідає високим стандартам якості. І оливи Brexol® тільки підтверджують цей факт, постійно розширюючи ринок збуту.

Переваги синтетичних моторних олив

Сировиною для виробництва як мінеральних, так і синтетичних моторних олив є нафта. Мабуть, це єдина їхня подібність. В процесі виробництва синтетичної оливи воно не тільки очищується від домішок, але практично розбирається до складових органічних молекул, після чого знову комбінується базове масло, що має виняткові фізичні характеристики: підвищену в'язкість, збільшений робочий діапазон температур, підвищену міцність масляної плівки, поліпшені миючі якості і вогнестійкість.

На практиці все це відбивається в наступних перевагах синтетичної моторної оливи:

 • За рахунок меншого вмісту домішок практично не утворюється осад, який, накопичуючись з часом усередині двигуна, знижує його ефективність і скорочує термін служби.
 • Забезпечується кращий захист деталей двигуна від зносу, завдяки більш міцній рівномірній молекулярній структурі.
 • Збереження плинності при низьких температурах навколишнього середовища дозволяє підвищити паливну економічність при холодному пуску двигуна в зимовий час.
 • Стійкість до впливу високих температур забезпечує оптимальний захист двигуна при найважчих умовах експлуатації.

Напівсинтетичні оливи являють собою компромісне рішення, що дозволяє поліпшити експлуатаційні властивості мінеральних олив, зберігши при цьому їх невисоку вартість.

Підводячи підсумки всьому, що перераховане вище, можна зробити висновок, що синтетичні моторні оливи не тільки збільшують термін служби двигуна, але і дозволяють в більш повній мірі використовувати його потенціал, надаючи водієві додатковий запас потужності.

Продукція Brexol® сертифікована в Україні

Сертифікація — це процедура, за допомогою якої уповноважений державою орган документально підтверджує відповідність продукції встановленим законодавством вимогам, що діють в країні. В Україні таким органом є УкрСЕПРО. Роботи в Системі УкрСЕПРО організовує Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики — Держспоживстандарт України, який є Національним органом по сертифікації (колишня назва Держстандарт України).

Моторні, трансмісійні та гідравлічні оливи підлягають обов'язковій сертифікації, як продукція, що має підвищені вимоги до безпеки споживача і навколишнього середовища. У спеціальних лабораторіях, акредитованих на право проведення необхідних випробувань, відібрані в довільному порядку зразки (проби) олив проходять перевірку на відповідність заявленим показникам. У разі отримання негативного результату хоча б по одному з показників, сертифікаційні випробування припиняються.

Оливи Brexol® гідно пройшли всі необхідні випробування, в черговий раз підтвердивши високі стандарти якості.

Brexol® в Україні

Відтепер на українському ринку автомобільних олив доступна нова торгівельна марка — Brexol®.

Британський виробник, взявши за основу базові оливи BP, використовував оригінальний пакет присадок власної розробки, щоб отримати новий продукт, відповідний найвищим споживчим вимогам.

На сьогоднішній день Brexol® має представників в 8 країнах Європи, активно завойовуючи ринок. Прагматичні європейці давно зрозуміли, що набагато вигідніше купувати продукцію, орієнтуючись на її якість, а не переплачуючи за відомий бренд.

Оптимальне співвідношення ціни і якості робить масла Brexol® кращим вибором для власників будь-якої техніки — від скутера до промислового навантажувача. Спробуйте і ви, щоб оцінити всі переваги високотехнологічних мастил і отримати додатковий запас потужності!

Ексклюзивний представник торгової марки Brexol® в Україні — ТОВ «Омега».

brexol® — твій запас потужності

Автомобільні мастила Brexol® були створені завдяки британській інвестиційній групі D. B. Development Services Limited, яка в 2015 році заснувала лабораторію з дослідження та розробки рецептур моторних мастил «Brexol Chemical». До складу синтетичних продуктів були включені високомолекулярні вуглеводні та поліальфаолефіни.

Сьогодні під торговою маркою Brexol® випускаються моторні, трансмісійні та гідравлічні мастила з використанням найновіших технологій виробництва. Завдяки власному збагаченому пакету присадок та використанню базових мастил BP, двигуни, в яких працюють мастила Brexol®, отримують додатковий запас потужності.

Від серпня 2018 року Brexol® в Україні ексклюзивно представляє компанія «Омега».

знайди brexol®
у своєму регіоні